خدمات ورا وب

ادمین اینستاگرام | با 50% تخفیف ویژه

ادمین اینستاگرام کیست؟

ادمین اینستاگرام کسی است که بر اساس حیطه وظایف خود (طبق قراردادی که مینویسید) برای رشد پیج شما تلاش می‌کند. ادمین اینستاگرام کارهای مختلفی انجام می‌دهد که در ادامه به انواع ادمینی میپردازیم.

نکته مهمی که وجود دارد این است که ادمین اینستاگرام ، هم می‌تواند شمارا به هدفتان برساند و هم می‌تواند شما را از همان جایی هم که هستید به عقب تر بکشد ، پس این مهم است که از ادمین های حرفه ای و با تجربه استفاده کنید ، ما در ورا وب خبره ترین و حرفه‌ای ترین ادمین های اینستاگرام را گرد هم جمع کرده ایم تا بهترین نتیجه را به شما ارائه دهند و شمارا به هدفتان نزدیک کنند.

بریم سراغ یک بخش مهم که باید حتما قبل از ادمین گرفتم اون رو بدونیم.

اینستاگرام

انواع ادمین اینستاگرام

ادمین اینستاگرام انواع مختلفی دارد که هر کدام وظایف خاص خود را دارند ، به این دلیل ادمین ها انواع مختلفی دارند. زیرا اگر یک نفر تمام مسئولیت پیج اینستاگرام شما را به گردن بگیرد هم هزینه زیادی برای شما دارد و هم کار برای ادمین دشوار میشود و در عین حال بازدهی شما بسیار کاهش میابد.

خب بریم ببینیم که ادمین های اینستاگرام چند نوع هستند.

به طور کلی ادمین های اینستاگرام 5 نوع دارند که البته در برخی از منابع این عدد کمتر و در بعضی دیگر بیشتر میشود ولی به طور اصولی 5 نوع ادمین داریم که در زیر هر کدام را توضیح میدهیم.

Dark Blue Crypto Wallet Instagram Post

ادمین محتوا

وظیفه این ادمین ، تولید محتواهای جذاب و مربوط به حوزه کاری شما است که می‌تواند در قالب پست یا استوری باشد. وظیفه این ادمین بسیار سنگین است. زیرا با تولید محتوای اصولی و جذاب میتوانید ورودی بسیار خوبی به سمت پیج خود جذب کنید و فروش خود را چند برابر کنید.

به جرائت می‌توان گفت 50% از حجم کار برای ادمین های محتوا است که کار بسیار سختی است و نیازمند تجربه زیاد میباشد.

ادمین کامنت

وظیفه این نوع ادمین ها پاسخ دادن به کامنت های شما است. اما نه هر پاسخی! این نوع ادمین ها به دلیل تجربه زیاد و فن بیان بالایی که دارند از بهترین پاسخ ها برای جواب دادن به کامنت ها استفاده می‌کنند. اگر مشتری باشد آن را به دایرکت میکشاند و آن کاربر را به مشتری تبدیل می‌کند. اگر هم کامنت سوالی باشد ، کوتاه ترین پاسخ و بهترین پاسخ را ارسال می‌کند و حتی در مواقعی که قصد کاربر خرید باشد ، با ترفند هایی باعث میشود که کاربر از شما خرید کند نه از رقیب شما.

اگر کامنت انتقادی و تند باشد ، به دلیل با تجربه بودن ادمین ، با ملایمت با ایشان برخورد می‌کند ، در برخی از مواقع کاربر را قانع می‌کند و باعث افزایش اعتبار شما میان همکارانتان میشود و فالوور هایتان میشود.

ادمین دایرکت

اگر پیج فروشگاهی دارید ، بعد از ادمین محتوا ، مهم ترین ادمین شما همین ادمین دایرکت است. 

بگذارید این بحث را با یک سوال آغاز کنم.

«تا به حال پیش آمده که در دایرکت از شما قیمت بپرسند و مشاوره بگیرند ولی از شما خرید نکنند؟»

قطعا این کاربر قصدش خرید بوده است اما شاید یک مشکلی در فروشگاه شما دیده است که از شما خرید نکرده و ترجیه داده است از رقیب شما خرید کند (حتی اگر شما ارزان تر از همه بفروشید).

دقیقا کار ادمین دایرکت این است ، ادمین های دایرکت به دلیل باتجربه بودن در این بخش ، با کمی صحبت با مشتری متوجه میشود که آیا خریدار است یا خیر و اگر خریدار بود به هیچ وجه اجازه نمی دهند دست خالی از پیج شما خارج شوند و حتی برخی از آنها را به مشتریان دائمی تبدیل می‌کنند که این می‌تواند بسیار عالی باشد.

ادمین تبلیغات

رسیدیم به یکی از مهم ترین بخش ها. میدونم با دیدن کلمه تبلیغات ، داغ دل برخی از شماها تازه شد. حتما تا به حال تبلیغ داده اید و بازدهی خوبی نداشتید و فکر کردید که پولتون رو الکی هدر دادید ، خب تبلیغات که الکی نیست!.

برای تبلیغ دادن نیاز به تجربه دارید و این کار را ادمین های تبلیغات برای شما آسان کرده اند. ادمین تبلیغات چند سال است که در حوزه تبلیغات پیج ها کار می‌کند و به خوبی می‌داند که چه زمانی بهترین موقع برای تبلیغ پیج شما است یا چه بنری بهترین بازدهی را برای شما دارد و یا چه پیجی برای تبلیغ خوب است که بهترین بازدهی را برای شما داشته باشد.

ادمین مدیریت در اینستاگرام

ادمین مدیریت

ادمین مدیریت برای افرادی خوب است که نمی‌خواهند ادمین های زیادی داشته باشند و فقط‌ میخواهند یک ادمین داشته باشند تا تمام کار ها را هندل کند. 

ادمین مدیریت تجربه خوبی در پاسخ دادن به دایرکت ، کامنت و تولید محتوا دارد ، اما چندان قوی در حوزه تبلیغات نیست. پس این نوع ادمین ها برای پیج های نو‌پا که نمی‌خواهند هزینه زیادی کنند بهترین گزینه خواهد بود.

ادمین مدیریت می‌تواند 50% مسیر موفقیت شما را سریع طی کنند و مسیر را برای شما هموار کنند.

کار ادمین اینستاگرام

همانطور که قبلا انواع ادمین را به شما معرفی کردیم ، شما تا حدودی با وظایف هر نوع ادمین آشنا شدید ولی ادمین ها کارهای مشترکی هم دارند که بین تمام نوع های ادمین ها مشترک است ، که در ادامه به آن میپردازیم.

 1. ادمین اینستاگرام ابتدای داده های آماری (insights) پیج شما را بررسی می‌کند و ضعف ها و قوت های پیج شما را به شما معرفی می‌کند و در طی مدت قرارداد تلاش می‌کند این ضعف ها را بر طرف کند.
 2. ادمین ها تلاش میکنند ورودی از هشتگ و‌ اکسپلور پیج شما را افزایش دهند. البته در صورتی که فالوور فیک‌ نداشته باشید واگرنه این روند به کندی پیش می‌رود و شما از بقیه عقب می‌مانید.
 3. سومین وظیفه مشترک ادمین ها ، دادن مشاوره درباره پیج شماست. نه مشاوره حرفه ای! مشاوره ای که در حد توانش باشد مشکل پیج شمارا حل کند. اگر دنبال این هستید که به صورت تخصصی درباره پیجتون مشاوره بگیرید، باید از ادمین های مشاوره استفاده کنید که در ادامه به این نوع ادمین ها هم‌ میپردازیم.

ادمین مشاوره کیست؟

ادمین مشاوره کسی است که بیش از 5 سال سابقه کاری در حوزه ادمینی داشته باشد و به اصطلاح کار کشته این کار باشد. با استفاده از ادمین های مشاوره میتوانید درباره نقاط ضعف و قوت پیج خودتون مشاوره فوق العاده تخصصی بگیرید. ادمین مشاوره می‌تواند بهترین راه کار ها را به شما ارائه دهد و شما به مسیر درست هدایت کند.

اما در نهایت این شما هستید که انتخاب میکنید که دنبال ادمین مشاوره هستید یا ادمین کاری.

ادمین اینستاگرام - ورا وب

حقوق ادمین اینستاگرام چقدر است؟

رسیدیم به بخش مهم برای کارفرمایان 😁. اگه دارای پیج هستی و میخواهی ادمین بگیری ، ولی نمیدونی هزینش چقدره حتما این بند رو بخون که خیلی به دردت میخوره.

اول از همه باید مشخص کنید که چه نوع ادمینی دارید و چقدر بودجه دارید برای گرفتن ادمین ، کار ادمین ها یک کار کاملا تخصصی هستش و بر اساس تجربه ادمین و نوع آن این هزینه تغییر می‌کند.

درضمن برخی از ادمین ها دورکار هستند و برخی به صورت حضوری در مکان شما کار خودشون رو انجام میدن و این یکی از پارامتر های تغییر قیمت ادمین اینستاگرام است.

مثلا : اگه ادمین شما به صورت حضوری کار کند و از وای فای شما استفاده کند به مراتب هزینه کمتری نسبت به ادمینی دارد ، که در خانه خودش و با اینترنت خودش کار ادمینی را انجام دهد.

این تغییر قیمت ها هم به دلیل هزینه اینترنت است ، شخص اول هزینه اینترنت ندارد چون از وای فای شما استفاده می‌کند و باعث کاهش هزینه ها میشود.
ولی
شخص دوم از اینترنت خودش استفاده می‌کند که باعث افزایش هزینه میشود.

* تمام کارِ ادمین اینستاگرام با اینترنت هست و اگر هزینه دریافتی از هزینه اینترنت بیشتر شود باعث ضرر ادمین ها میشود.*

در ادامه جدولی از هزینه های ادمین اینستاگرام ورا وب برای شما آماده کرده ایم.

قیمت های این جدول ممکن است با سایر شرکت ها مغایرت داشته باشد.

نوع ادمینمیزان تجربهساعت کاریروز های کاریهزینهدورکاری؟
محتوا3 تا 5 سال12 ساعتشنبه تا پنجشنبه5/000/000
محتوا5 تا 7 سال10 ساعتشنبه تا چهارشنبه8/000/000
دایرکت1 تا 3 سال24 ساعتهشنبه تا جمعه7/000/000
دایرکت3 تا 5 سال12 ساعتشنبه تا چهارشنبه5/000/000
کامنت7 تا 10 ماهبراساس میزان پستشنبه تا جمعه5/000/000
کامنت1 تا 3 ماهبراساس میزان پستشنبه تا چهارشنبه3/000/000
تبلیغات5 تا 7 سال----------------7/000/000
مدیریت2 تا 4 سال24 ساعتهشنبه تا پنجشنبه10/000/000
مدیریت4 تا 6 سال12 ساعتشنبه تا چهارشنبه12/000/000
مشاوره1 تا 5 سال3 ساعتروز های زوج3/000/000
مشاورهبالای 5 سال5 ساعتروز های فرد5/000/000

مزایای داشتن ادمین اینستاگرام

قبل تر هم راجب این موضوع صحبت کرده بودیم ، اما الان میخواهیم خیلی تخصصی تر راجب این موضوع صحبت کنیم. 

چند وقت پیش ، پستی راجب همین موضوع در پیج خودم منتشر کردم که از طریق لینک زیر میتونید اون پست رو ببینید.

برای مشاهده پست اینجا کلیک کنید

بزارید با یک مثال این بحث رو شروع کنم. فرض کنید میخواهید کار جدیدی را شروع کنید ولی هیچ سر رشته ای از اون موضوع ندارید، پس ابتدا میروید سراغ یک متخصص و چند وقتی پیش اون کار میکنید تا اطلاعاتی کسب کنید.

در اینستاگرام ادمین ها استادکارانی هستند که با تمام الگوریتم اینستاگرام ، مثل طراحان سایت و متخصصین سئو که با الگوریتم گوگل آشنا هستند ، آشنا هستند و اطلاع دارند چه موقعی ، چه حرکتی ، چه محتوایی ، چه هشتگی برای بازدهی 100% استفاده کنند.

پس قطعا بدون ادمین ها مسیر برای شما سخت و دشوار میباشد.

برای اینکه بهتر با این موضوع آشنا بشید ، یک‌ مثال دیگه میزنم و میریم سراغ مباحث بعدی.

فرض کنید میخواهید از یک دهکده رد بشید ، برای اینکه سریع تر به مقصد خودتون برسید میخواهید میانبر بزنید و شما فقط میدانید که چنین راهی وجود دارد ، اگر خودتون تنهایی این مسیر رو برید شانس اینکه مسیر درست رو پیدا کنید بیشتره یا با یک بومی اون منطقه که به تمام راه ها اشراف کامل داره؟ (حتما جواب این سوال رو توی بخش نظران بهمون بگو.)

وضعیت کاری ادمین ها

خیلی از کارفرمایان از ما این سوال رو میپرسن که وقتی ادمین گرفتیم ، چیکارش کنیم؟ آیا باید برای ادمین مکانی رو پیدا کنیم تا به صورت حضوری برامون کار کنه؟ آیا به صورت دورکاری هم میشه استخدام کرد؟

اگر از یک شخص نابلد میپرسیدید بهتون میگفت باید حضوری بیاد و دورکاری نداریم ، بعد از شیوع ویروس کرونا دوباره نظر این افراد تغییر میکنه و میگن که همش دور کاری هستش کار ادمینی ، حضوری نداره.

کار ادمین ها کاملا انعطاف پذیره ، در هر زمانی ادمین ها هم به صورت حضوری و هم به صورت غیر حضوری فعالیت دارند و هیچ اجباری برای حضوری یا غیر حضوری بودن کار آنها نیست.

ادمین اینستاگرام

چطور به ادمین اینستاگرام اعتماد کنم؟

قبل از اینکه این بخش رو شروع کنم ، حتما ازتون درخواست میکنم اگر بخش های دیگه رو نخوندید ، این بخش رو حتما بخونید. چون خیلی مهمه و خیلی ها به خاطر نداشتن اعتماد ، ادمین نمیگیرن.

نکته اولی که وجود داره اینه که اگر ادمین خودتون رو از ورا وب میگیرید ، در قرارداد برای شما تمام این بخش ها نوشته شده و در صورت انجام کار خارج از عرف ، ورا وب تمام مسئولیت ها را بر عهده میگیرد و خسارات وارده را جبران می‌کند.


اگر ادمین خودتون رو از یک شرکت نا آشنا یا شخصی که زیاد اشنایی بهش ندارید میگیرید ، بک ترفند خفن وجود داره که با استفاده از اون میتونید ، به ادمین خودتون فقط دسترسی به دایرکت و کامنت رو بدید تا فقط به اونها دسترسی داشته باشه و بقیه دسترسی ها مثل تغییر ایدی و بیو و….. قفل باشه.

این اپلیکیشن برای meta (سابق Facebook) است و توسط علی حاجی محمدی در یکی از پست های اینستاگرام ایشان معرفی شده است. 

نام این اپلیکیشن meta business suit هست که نام قبلی اون Facebook business suite بوده است.

با استفاده از این اپلیکیشن میتونید خیلی راحت دسترسی ادمین خودتون رو محدود کنید و دیگر نگران ادمین های خود نباشید.

نکته خیلی مهم: هرگز از اپلیکیشن هایی که توسط خود شرکت سازنده اپلیکیشن اصلی ساخته نشده است اسفتاده نکنید ، چون باعث هک شدن حساب کاربری شما میشود. اپلیکیشن معرفی شده در بالا توسط شرکت meta ( سابق facebook) تولید شده است و کاملا ایمن است.

قرارداد ادمینی اینستاگرام چند وقته است؟

برخی از افراد فکر میکنند با گرفتن ادمین اینستاگرام برای یک ماه میتونن خیلی سریع پیشرفت کنن ، حتی اگر تمام فالور های پیج شما واقعی و مخاطب پیج شما باشند باز هم این طرز فکر اشتباه است و اگر این طرز فکر را از سرتان بیرون نکنید ، نتیجه مطلوبی نخواهید گرفت.

در اینجا میخواهم برای شما خاطره ای تعریف کنم که شاید براتون مفید باشه.

چند سال پیش پروژه ای به ما پیشنهاد شد. یک پیج اینستاگرام با 10k فالوور بود که 5k آن کاملا فیک بود و سین استوری آن بیشتر از 100 تا نمیشد و کارفرما هم اصرار شدید داشت که سر یک ماه پیجش رشد چشمگیری داشته باشه و حتی تظمین هم از ما میخواست. ما بهش پیشنهاد دادیم پیجش رو از صفر بزنه چون با این وضعیت تا 1 سال دیگه هم به نتیجه مطلوب نمیرسید. کارفرما قبول نکرد و ما هم از همکاری امنتاع کردیم.

پیشنهاد ما به شما اینه که اگر کارفرمایی بیخود مثل این کارفرمای ما داشتید ، هرچه سریعتر از ادامه همکاری باهاش فاصله بگیرید ، چون بعد ها برای خودتون مشکلات زیادی رو ایچاد میکنه و باعث میشه نسبت به کارتون دل زده بشید.

WhatsApp Image 2022 05 10 at 5.01.00 PM

ویژگی های یک ادمین اینستاگرام خوب

در اینجا میخواهیم تا شما را با برخی از ویژگی های یک ادمین اینستاگرام خوب آشنا کنیم.

آشنایی با الگوریتم ها

اولین و مهم ترین ویژگی یک ادمین خوب آشنایی با الگوریتم های اینستاگرام است. یک ادمین خوب باید بداند در چه موقعی ، چه اقدامی را انجام دهد تا مطابق الگ.ریتم های اینستاگرام باشد و پیج شما سریع تر رشد کند.

آشنایی با استفاده از هشتگ ها

دومین ویژگی مهم یک ادمین اینستاگرام خوب آشنا بودن با استفاده از هشتگ ها هستش. اگر ادمین شما بداند که از چه هشتگی برای چه پستی قرار دهد میتواند تعامل خوبی از هشتگ ها برای شما بگیرد ، اگر ورودی خوبی از هشتگ ها داشته باشید شانس دیده شدن پست شما در اکسپلور بیشتر است و با ورود پست های شما به اکسپلور میتونید موشکی رشد کنید.

نحوه برخورد با مخاطبان پیج

این ویژگی یکی از مهم ترین نیاز های ادمین های پیج های فروشگاتهی میباشد. زمانی که ادمین شما بهترین برخورد را با مخاطبین و مشتریان پیج شما داشته باشد ، میتواند احساس دوستی و محبت را میان پیج شما و کاربرانتان ایجاد کند و زمانی که مخاطب شما احساس دوستی با شما داشته باشد ، فروش شما به طور چشمگیری افزایش میابد.

درواقع هرچقدر شما و مخاطبان پیجتان با هم صمیمی باشید هم تعامل شما بسیار بالا میرود و هم سود چشمگیری به دست می آوردی.

سوالات متداول ادمین اینستاگرام

بله! اگر شما پیج هایی غیر از پیج های فروشگاهی دارید، میتونید با وایرال کردن پست های خود ، فالوور های خود را افزایش دهید و از راه تبلیغات کسب درآمد کنید.

یکی از مهم ترین مواردی که میتواند پیج شما را از باقی پیج ها و رقبایتان متمایز کند ، بحث ایده پردازی است. البته ایداه پردازی خلاقانه و اجرای درست آن

همانطور که از اسم استوری پیداست به معنی قصه و داستان گویی هست. شما باید با استفاده از تکنیک های روانشناسی ، داستان سرایی انجام دهید و یک رشته استوری درست طراحی کنید تا فروش خود را بیشتر کنید.

پیشنهاد ما به شما ادمین های ورا وب میباشد

این عدد بستگی به عناوین مختلفی چون کمیت مخاطبان هدف شما ، پکیج انتخابی و…..دارد.

در یک کلمه جواب این سوال خیر است. دلیلش هم واضح هست. 1.بیشتر این افراد فالوور فیک برای شما میزنند 2.اگر هم این مار را انجام ندهند ، افرادی که شما را فالو میکنند فقط برای شرکت در مسابقه است و پس از پایان مسابقه شمارا انفالو میکنند.

چرا ورا وب را برای گرفتن ادمین اینستاگرام انتخاب کنیم؟

1.نظم و مسئولیت پذیری : تمامی اعضای تیم حرفه ای ورا وب مسئولیت پذیر بودن و داشتن نظم در پروژه هارا سرلوحه کار خود قرارداده اند تا هم رضایت کامل مشتریان عزیز را کسب کند و هم بهترین نتیجه را به کارفرما ارائه  دهند. “رسالت ما ، رضایت شماست”

2.تیم حرفه ای : ما همیشه تلاش کرده ایم تا حرفه ای ترین افراد را در ورا وب به کار گیریم ، تا بتوانیم بهترین امکانات و نتیجه را برای مشتریان عزیز خود آماده کنیم.

3.مجموعه مشتریان راضی : خوشبختانه در تمام سال های فعالیت خود هیچگونه نا رضایتی درمورد کار تیم متخصص خود نداشته ایم و این امر باعث ایجاد زنجیره ای از مشتریان راضی برای ورا وب شده است و ما به این امر افتخار میکنیم.

4.هزینه مناسب : شاید با خودتان فکر کنید ، کسی که کمتر میگیرد شاید کارش ایراد داشته باشد ، در برخی مواقع این حرف درست است اما هزینه کلان هم به عنوان کار عالی نیست. درست است برای کار ادمینی و طراحی سایت تعرفه ثابتی وجود ندارد ، اما حدود قیمتی هم دارد و برخی شرکت ها هم از این فرصت استفاده کرده و هزینه های بالا را برای کار خود تعریف میکنند. در ورا وب تمام تلاش خود را کرده ایم تا بهترین قیمت ادمین اینستاگرام را در کنار بهترین کیفیت برای شما فراهم کنیم.

5.گروه تخصصی : برای اینکه حرفه ای بودن خود را نشان دهیم ، برای کارفرما “مشتری” گروه تخصصی ای در واتساپ (whats app) ایجاد میکنیم تا از روند کار مطلع شود و نکات لازم به ایشان گفته شود.

بسیار سپاسگذارم که تا اینجا مارو همراهی کردید. امیدوارم این مقاله به شما کمک کرده باشد تا درباره ادمین اینستاگرام اطلاعاتی کسب کرده باشید. 

محسن حسن آبادی وب‌سایت
سلام ، من محسن حسن آبادی هستم ، از سال ۹۵ طراحی سایت رو شروع کردم و قصد دارم تجربیاتم رو باهاتون به اشتراک بزارم

‫16 نظر

 • حمید گفت:

  سلام
  خسته نباشید

  خیلی عالی توضیح دادین

 • یاشار گفت:

  کارتون حرف نداره
  عالیی هستید

 • ملیکا گفت:

  عالی بود این وبلاگ
  برای من خیلی واضح بود
  ممنون

 • […] ادمین اینستاگرام ، استاد کاری است که تمام قواعد و قوانین اینستاگرام را می داند که می‌تواند با اجرای ترفند هایی برای پیج شما فالوور و تعامل بالایی بیاورد. […]

 • […] زیادی داره که هر کسی اون قوانین اصلی رو نمیدونه و فقط ادمین های اینستاگرام هستند که با این قوانین آشنایی دارند و خوب ميدونن که از […]

 • زهرا گفت:

  فوق العاده عالی هستید
  هم شما و هم تیم قوی ادمین هاتون

 • محمد جواد گفت:

  حرف ندارید واقعا خداقوت
  واقعا پیج من خیلی خوب رشد کرد

 • رضا گفت:

  بهترین سایتی هستید که دیدم واقعا قیمت های خوبی رو هم در کنار کیفیت خوبتون دارید

 • امین گفت:

  واقعا تیم عالی و حرفه ای هستید. من از انتخاب خودم کاملا راضی هستم

 • دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *