خدمات ورا وب

خرید پنل پیامکی تجاری

لطفا پیش از پرداخت مطالب زیر را مطالعه کنید:

  • لطفا نام و نام خانوادگی خود را به درستی و به زبان فارسی وارد کنید.
  • در انتخاب شماره موبایل نهایت دقت را داشته باشید و تا حد امکان شماره خط همراه اول را وارد نمایید. (شماره تماس به صورت انگلیسی وارد شود.)
  • بعد از پرداخت به صفحه ای مراجعه داده میشوید که میتوانید اطلاعات نهایی خود را وارد کنید.
  • پس از پرداخت در صورتی که به صفحه ای انتقال داده نشدید نگران نباشید بلافاصله بعد از پرداخت برای شما یک پیامک حاوی لینک ثبت نام ارسال خواهد شد. (به این جهت فیلد شماره تماس مهم است)
  • بعد از پرداخت سعی کنید کد پیگیری خود را در جایی ذخیره کنید تا پس از ثبت نام نهایی برای احراز هویت و فعالسازی پنل شما آن را از طریق تیکت پشتیبانی برای پشتیبانان ما ارسال کنید تا پس از پیگیری حساب شما شارژ شود و پیامک های هدیه خود را دریافت کنید.
  • در صورتی که نتوانستید کد پیگیری خود را ذخیره کنید نگران نباشید، پس از ثبت نام و ارسال اطلاعات ورود از طریق پیامک لطفا پس از اینکه مدارک خود را در پنل کاربری برای احراز هویت وارد کردید و حساب شما تایید شد، در بخش تیکت پشتیبانی 4 رقم آخر شماره کارت خود را برای پشتیبانان ما ارسال کنید تا پس از پیگیری حساب شما شارژ شود و پیامک های هدیه خود را دریافت کنید.
  • لطفا در هنگام ثبت نام نهایی که پس از پرداخت وجه صورت میگیرد در بخش انتخاب پلن، پلنی که هزینه آن را پرداخت کرده اید را انتخاب کنید، در غیر اینصورت پس از فعال شدن حساب شما، در صورتی که پنلی گران تر انتخاب کرده باشید، موجودی شما منفی میشود و تا زمانیکه مابه التفاوت آن را پرداخت نکنید دسترسی به ارسال پیامک نخواهید داشت و در صورتی که پنلی ارزان تر را انتخاب کرده باشید، مابه التفاوت آن به حساب شما واریز خواهد شد. (لطفا توجه داشته باشید که پس از فعالسازی حساب کاربری تا 24 ساعت بعد از آن امکان ارتقاء پنل وجود نخواد داشت)

 

خرید پلن تجاری

نام
معدل 259 هزار تومان

دلیل بازگشت وجه