خدمات ورا وب

طراحی سایت ارزان و فوری | در 1 هفته

طراحی سایت ارزان و فوری بهترین خدمت ارائه شده در ورا وب میباشد.

سوال این است، که چرا باید این پکیج را دریافت کنیم؟

چه تفاوتی با دیگر پکیج های طراحی سایت دارد؟ 

چرا این پکیج از بقیه ارزان تر است؟

برای یافتن پاسخ این پرسش ها تا آخر این صفحه همراه ما باشید تا به طور کامل به شما مزایای طراحی سایت ارزان و فوری را ارائه دهیم.

WhatsApp Image 2022 02 26 at 22.49.14

طراحی سایت ارزان و فوری (مزایا)

شاید ایده ای به ذهن شما، رسیده باشد، که پول ساز باشد و شما میخواهید تا در سریع ترین زمان ممکن و با بودجه محدود این ایده را عملی کنید. ورا وب این پکیج را برای همین در اختیار شما قرار داده است.

با طراحی سایت ارزان و فوری، شما یک تیر و دو نشان زده اید:

1. طراحی سایت ارزان – اولین تیر این است که سایت شما با کمترین هزینه طراحی میشود، اما بر خلاف جاهای دیگر تفاوت زیادی با سایت های دیگر ندارد و فقط تنها تفاوت در امکانات آن است.

2. طراحی سایت فوری – به طور کلی سایت های معمولی در طی مدت زما 1_3 ماه طراحی میشوند. ولی در این پکیج سایت ها در طی دوره 1_3 هفته طراحی میشوند و تفاوت آنها در این است که قالب این نوع سایت ها آماده است ولی در سایت های دیگر به صورت رسپانسیو طراحی میشود.

WhatsApp Image 2022 02 26 at 22.49.14 1

چرا باید سایت فوری سفارش دهیم؟

زمانیکه شما تصمیم میگیرید کسب و کار خودتان را در تمام نقاط کشور گسترش دهید، طبیعتا در تمام شهرها مغازه، نمیخرید تا به عنوان نمایندگی های شما فعالیت کنند و این کار باعث هزینه های بسیار زیاد و حتی شاید سود کمتر باشد.

اما با داشتن سایت شما یک مغازه به وسعت کل ایران و حتی جهان افتتاح میکنید، تمام ایرانیان و حتی تمام مردم جهان میتوانند از سایت شما دیدن کنند.

از دیگر عوامل داشتن سایت فوری این است که جهان به سرعت درحال رشد و تغییر است و شما حتی با یک دقیقه تاخیر، یک ساعت از جهان عقب می افتید. پس زمانیکه سفارش طراحی سایت فوری می دهید، این را میدانید که از بعضی رقبای خود که سایت ندارند و یا در حال طراحی آن هستند جلوتر هستید.

WhatsApp Image 2022 02 26 at 22.49.15

چرا طراحی سایت ارزان؟

شاید این سوال بسیاری از ما باشد، که چرا طراحی سایت ارزان و رایگان ورا وب؟

اگر در اول کار خود هستید و هنوز نمیخواهید خرج زیادی برای کسب و کار خوتون کنید، این بهترین گزینه برای شماست.

درواقع شما با هزینه بسیار کمتر نسبت به پکیج های دیگر، یک سایت وردپرسی ارزان برای خود، داشته باشید.

نکته مهم دیگری که وجود دارد، این است که این نوع سایت ها هیچگونه محدودیتی ندارند و شما میتوانید از تمام امکانات آن استفاده کنید.

نباز به راهنمایی بیشتر دارید؟ با شخصی زنده تماس بگیرید : 71057673-021

WhatsApp Image 2022 02 26 at 22.49.15 1

چرا طراحی سایت ارزان و فوری در ورا وب؟

ورا وب همیشه رسالت خود را رضایت کامل مشتری می داند و همیشه از 0 تا 100 وفقیت مشتریانش همراه آنان است. 

برای هر سایتی که در ورا وب طراحی می شوند، حتی سایت های ارزان و فوری، 1 سال پشتیبانی فنی رایگان در نظر گرفته شده است و پشتیبانان ما 24 ساعته و بدون وقفه در خدمت شما عزیزان هستند.

WhatsApp Image 2022 02 26 at 22.49.16

تیم ما صبورانه و صادقانه شما را راهنمایی و کمک خواهند نمود. 
مرحله سفارش وب سایت بسیار مهم می باشد چرا که اعتبار و وجهه رسمی شما و کسب و کار شما خواهد بود. 
به یاد داشته باشید وب سایت شما در آینده نمونه کار ما خواهد بود بنابراین بیشترین توان خود برای طراحی یک وب سایت ایده آل، خلاقانه و حرفه ای خواهیم گذاشت.

هزینه های توسعه یک وب سایت به نوع خواسته ها، محتوا و پیچیدگی های فنی آن بستگی دارد. بنابراین به طور کلی می توان گفت، هزینه های تمام شده برای توسعه و گسترده نمودن کسب و کار اینترنتی (توسعه وب سایت) شما به سفارشی که شما می دهید و نیازهایتان بستگی دارد.

 

بله، تمامی محصولات ورا وب در زمینه طراحی وب سایت، طراحی فروشگاه اینترنتی و پیاده سازی پرتال های سازمانی برای موتورهای جستجو که مهمترین آنها گوگل می باشد سئو و بهینه سازی شده است. این موضوع را می توانید از مشتریان ما سوال کنید.

ثبت سفارش طراحی سایت ارزان و فوری