خدمات ورا وب

طراحی سایت در نیروی هوایی + 20%تخفیف ویژه

طراحی سایت در نیروی هوایی، جدیدترین خدمت تیم ورا وب به مشتریان عزیز خود است، تا عزیزانی که در منطقه 13 هستند، به راحتی با مراجعه حضوری میتوانند سفارشات طراحی سایت خود را در نیروی هوایی ثبت کنند.

WhatsApp Image 2022 02 18 at 13.52.47

محله نیروی هوایی یا همان محله سی متری نیروی هوایی، در منطقه 13 استان تهران قراردارد.

این محله از قدیمی ترین محله های استان میباشد. علت نام گذاری این محله به نیروی هوایی، سکونت افراد نظامی و درجه دار ارتشی و همچنین پادگان های نیروی هوایی میباشد.

نیروی هوایی کجاست؟

خیابان نیروی هوایی از جنوب، به خیابان پیروزی.

از شرق، به حیابان سی متری نیروی هوایی.

از غرب به خیابان دهقان.

از شمال به پادان های نیروی هوایی، متصل است.

طراحی سایت در نیروی هوایی 1

خدمات طراحی سایت در نیروی هوایی

خدمات طراحی سایت تیم ورا وب به 2 صورت میباشد:

1.طراحی سایت اختصاصی، سئو شده و هوشمند.

2.طراحی سایت از پیش آماده ولی با کیفیت.

چرا باید سایت داشته باشیم؟

این سوالی است که بیشتر صاحبان کسب و کار ها از خود میپرسند، که چرا باید سایت داشته باشیم؟

طراحی سایت یعنی تجارت الکترونیکی، این به این معناست که شما با داشتن سایت، فروشگاهی یا شعبه ای به وسعت کل ایران خواهید داشت.

یکی دیگر از دلایل داشتن سایت ، امکان ثبت سفارش 24 ساعته میباشد. کاربر در هر ساعتی از شبانه روز وارد سایت شما میشود و میتواند سفارش خود را ثبت کند. یعنی شما حتی در خواب هم کسب درآمد میکنید.

دلیل دیگر برای طراحی سایت این است که اعتبار شما در بین مشتریان خود، افزایش پیدا میکند و اعتماد مشتریان نسبت به شما، چند برابر خواهد شد.

پیشی گرفتن از رقبای خود نیز یکی دیگر از دلایل طراحی سایت میباشد، طراحی سایت میتواند یک مزیت روشن برای پیشی گرفتن از رقبا باشد.

با طراحی سایت میتوانید، بازاریابی خود را گسترش دهید و میزان درآمد خود را بالا ببرید.

های طراحی سایت در نیروی هوایی 2

مزیت مهم طراحی سایت

مهم ترین مزیت طراحی سایت، قابلیت چند زبانه کردن سایت شما میباشد. اگر شما مشتری خارجی دارید، یا میخواهید فروش خود را در سراسر جهان گسترش دهید، چندزبانه کردن آن خیلی برای شما مفید است.

چند زبانه کردن سایت امکانی است که در هیچ شبکه اجتماعی، نمیتوانید آن را اجرا کنید. پس این مهم ترین مزیت طراحی سایت میباشد.

در فروش 3

سیستم همکاری در فروش

سیستم همکاری در فروش، بهترین سیستم افزایش درآمد برای کسب و کار هاست، این سیستم یکی دیگر از مزیت های طراحی سایت است که شما با آن فروش خود را چند برابر میکنید.

در این سیستم، کاربران در سایت شما ثبت نام میکنند. به هرکدام از آنها لینکی اختصاصی تعلق میگیرد. کاربران شما آن لینک را پخش میکنند و زمانی که شخصی با آن لینک وارد سایت شما شود و خرید خود را انجام دهد، مقدار یا درصدی که شما مشخص کرده اید، برای کاربری که، لینک را پخش کرده است، در کیف پولش ذخیره میشود. کاربر شما نیز هرگاه که بخواهد میتواند به مقدار موجوذی کیف پولش از شما خرید کند، یا درخواست تسویه دهد.

درواقع این روش بهترین روش افزایش فروش و وفاداری مشتریان است.

تعرفه طراحی سایت

طراحی سایت، امکانات و قابلیت های مختلفی دارد، که قیمت آن با توجه به امکانات سایت متفاوت است.

سوالات متداول طراحی سایت

ورا وب یکی از بهترین شرکت های طراحی سایت میباشد، که برای هر پروژه، چه رایگان و چه پولی، یکسال پشتیبانی رایگان در نظر گرفته است.

شما عزیزان میتوانید، فرم مربوط به ثبت سفارش را در پایان همین صفحه تکمیل کنید یا با شماره 71057673-021 تماس بگیرید.

قرارداد در ورا وب به صورت حضوری میباشد، اما به دلیل حفظ سلامتی شما عزیزان، به صورت وبینار خصوصی نیز میتوانید درحلسه شرکت کیند و در نهایت به صورت الکترونیکی، قرارداد را امضا کنید.

دلیل بازگشت وجه