خدمات ورا وب

طراحی سایت شرکتی | 20% تخفیف

طراحی سایت شرکتی از مهم ترین پلن های طراحی سایت است که بعد از اجرای پلن طراحی سایت در تهران توسط تیم ورا وب در اختیار صاحبان شرکت ها قرار گرفته است.

در این پلن تنها متخصصانی به شما ارائه داده می‌شوند که چندین سال است فقط بر روی طراحی سایت شرکتی تمرکز داشته اند و در این مورد بسیار حرفه ای و کار بلد هستند.

چرا طراحی سایت شرکتی

شاید این سوال برای شما صاحبان شرکت ها پیش بیاید که چرا باید طراحی سایت شرکتی انجام دهید و برای شرکت خودتان یک وبسایت داشته باشید، در ادامه به این موضوع بسیار کامل و جامع خواهیم پرداخت.

1. گسترش برند : هرچقدر هم که شرکت شما برند قوی و معتبری داشته باشد باز هم به طراحی سایت احتیاج پیدا می‌کنید و برای گسترش برند خود نیاز به طراحی سایت شرکتی دارید تا دامنه مشتریان خود را به شدت افزایش دهید.

بهتر است این نکته را هم بدانید که حتی بزرگترين برند های جهان مانند : بنز و اپل نیز برای برند خود وبسایت شرکتی دارند، چرا که بزرگترین عامل موفقیت و افزایش اعتبار یک شرکت داشتن یک درگاه بین اللملی است که بتوان راحت تر با مشتریان ارتباط گرفت که وبسایت ها این مشکلات را برطرف کرده اند.

2. افزایش اعتبار : شما با طراحی سایت شرکتی می‌توانید اعتبار خود را در میان مشتریان ایرانی و خارجی خود چند برابر کنید.

حتما به این نکته هم توجه داشته باشید که اصلی ترین عامل جهانی شدن و یا معروف شدن یک شرکت داشتن وبسایت است. به این دلیل که وبسایت تنها روشی است که تمامی افراد می‌توانند با جست و جو در گوگل در هر نقطه ای از جهان که باشند، مشکل خود را برطرف کنند و یا محصول مورد نظر خودشان را خریداری کنند.

3. فروش اینترنتی : امروزه بیشتر افراد به سراغ خرید های اینترنتی می‌روند و بیش از 80% خرید های خود را به صورت اینترنتی و غیر حضوری انجام می‌دهند و این مورد بعد از گسترش کرونا در ایران و تعطیلی ادارات و مغازه ها شدت گرفت.

بهتر است این را بدانید که بر اساس آخرین آمار هایی که گرفته شده است بیش از 60% فروش شرکت ها و کسب و کار ها از طریق درگاه های آنلاین مانند وبسایت و اینستاگرام است و اگر که می‌خواهید شرکتتان به روز و مدرن باشد نباید این مورد را نادیده بگیرید و به همان فروش سنتی بسنده کنید.

4. افزایش مشتریان : اگر بخواهیم به صورت عقلانی به این موصوع نگاه کنیم، همه ما حداقل برای 1 بار هم که شده در روز از گوگل استفاده می‌کنیم تا مشکلات خود را حل کنیم و یا پاسخ سوالات خود را به دست آوریم. پس اگر که سایت شرکت شما در این نتایج جست و جو باشد، اتفاقی فراتر از حد تصور شما پیش می‌آید.

این 4 دلیل از مهم ترین دلایل طراحی سایت شرکتی برای صاحبان شرکت های کوچک و بزرگ است که احتمال می‌دادم شاید برای شما این سوال مهم به وجود آمده باشد.
در ادامه می‌خواهیم به 3 تا از مهم ترین مزایای طراحی سایت شرکتی بپردازیم.

مزایای طراحی سایت شرکتی

1. فروش 24 ساعته : سایت ها تنها پلتفرم های آنلاینی هستند که 24 ساعته امکان خرید و فروش را به شما ارائه می‌دهند، برخلاف اینستاگرام که این مورد بزرگترین مشکل اینستاگرام است.

پس شما می‌توانید با طراحی سایت شرکتی و افزودن محصولات یا خدمات خود به آن در 24 ساعت شبانه روز کالا یا خدمات خود را به صورت غیرحضوری و آنلاین به فروش برسانید و لذت فروش در خواب را تجربه کنید.

2. همیشه آنلاين : با داشتن وبسایت به مشتریان خود این موضوع را می‌فهمانید که همیشه انلاین هستید و در خدمت مشتریان خود هستید و به این ترتیب اعتبار خود را میان مشتریان خود افزایش می‌دهید.

3. شرکتی به وسعت ایران / جهان‌ : اگر که شرکت شما درون مرزی است با طراحی سایت شرکتی می‌توانید شرکتی به وسعت کل ایران داشته باشید و مشتریاتی از تمام نقاط ایران به دست آورید و اگر که شرکت شما برون مرزی است، طراحی سایت بهترین روش برای گسترش شرکت شما در کل جهان و افزایش دامنه مشتریان خارجی شما است.

حتما این مورد را در نظر داشته باشید که تنها با داشتن پیج اینستاگرام یا کانال تلگرام نمی‌توانید در سطح جهان یا ایران معروف شوید و حتما نیاز به طراحی سایت شرکتی دارید تا شرکتی به وسعت کل ایران و کل جهان داشته باشید.

این 3 مورد از مهم ترین و بهترین مزایای طراحی سایت شرکتی به شمار می‌آیند.

Web Design Development Agency Promotion Poster

برخی خدمات طراحی سایت شرکتی

1. رسپانسیو : یکی از مهم ترین عواملی که باعث می‌شود افراد به شرکت ها اعتماد کنند رسپانسیو بودن سایتشان و واکنشگرا بودن در دستگاه های مختلف است و ما مفتخریم که اعلام کنیم تیم طراحی سایت شرکتی ما کاملا متخصص بوده و در این موضوع حرفه ای بوده است.

2. کال تو اکشن حرفه ای : یکی از مهم ترین عواملی که باعث می‌شود تا کاربران به یک شرکت اعتماد کنند و از آنان خرید کنند این است که دعوت به اقدام یا همان کال تو اکشن حرفه ای و درجه 1 داشته باشند تا کاربر را ناچار به سفارش کالا یا خدمات آن شرکت کند است.

تیم حرفه ای ما در تمامی سایت های شرکتی این مورد را به صورت حرفه ای رعایت می‌کند و کاملا با این موضوع آشنا است.

3. فرم ساز حرفه ای : تیم حرفه ای ورا وب اسم موضوع را می‌داند که در سایت های شرکتی مهم ترین موضوع بودن یک فرم حرفه ای و چند مرحله ای است برای اینکه کاربران بتوانند اطلاعات خود را برای شما ثبت کنند و با شما ارتباط برقرار کنند.

ابن 3 مورد از مهم ترین مواردی بود که در طراحی سایت شرکتی بسیار مؤثر و مهم است که تیم تخصصی ورا وب این موصوع را همیشه در نظر گرفته است.

سوالات متداول طراحی سایت شرکتی

به طور کلی همیشه هم اعلام کرده ایم که برای طراحی سایت هیچ زمانی نمی‌توان مشخص کرد و تنها در هنگام فهمیدن کار طراحی سایت شما می‌توان زمان برای آن مشخص کرد اما به طور کلی طراحی سایت شرکتی معمولا بین 1 هفته تا 1 ماه زمان می‌برد.

تنها در پلن های طراحی سایت شرکتی است که هزینه دامنه .ir و هاست متخب به عهده تیم ورا وب است و تنها هزینه دامنه .com به عهده مشتریان گرامی است.

طبق اطلاعیه ای که پیش‌تر اعلام کرده ایم، درصورتی که مبلغ قرارداد کمتر از 3 میلیون تومان باشد کل هزینه در ابتدای کار دریافت می‌شود و درصورتی که کمتر از 10 میلیون تومان باشد 50% در ابتدای کار دریافت می‌شود و 50% در انتهای کار دریافت می‌شود. همچنین درصورتی که مبلغ قرارداد بیشتر از 10 میلیون تومان باشد در 4 مرحله هزینه پرداخت می‌شود.

بله، بعد از طراحی سایت 12 ماه پشتیبانی فنی رایگان ارائه مي‌دهيم که می‌توانید مشکلات خود را از طریق تیکت اعلام بفرمایید.

لینک های مفید طراحی سایت شرکتی

چرا ورا وب را برای طراحی سایت شرکتی انتخاب کنیم؟

تیم حرفه ای : همیشه این را اعلام کرده ایم که ورا وب از حرفه ای ترین و با تجربه ترین افراد در تیم خود استفاده کرده است و به همین دلیل همیشه بر این مورد ادعا داشته ایم که تیم ورا وب کاملا متخصص و حرفه ای است.

با کیفیت ترین : همواره به این مورد اشاره داشته ایم که تنها تیم و شرکت طراحی سایتی هستیم که با کیفیت ترین خدمات و محصولات را به مشتریان خود ارائه می‌دهد و همیشه در تلاش بوده ایم کیفیت خود را بهتر از روز قبل نماییم و همین مورد باعث شده است تا در هنگام طراحی سایت شرکتی و انواع سایت های دیگر، افزونه های المنتور پرو و پاور پک را به صورت رایگان در اختیار مشتریان عزیز خود قرار دهیم.

ارزان : اگر از مشتریان قدیمی و دنبال کنندگان ورا وب باشید این را می‌دانيد که همیشه گفته ایم در کنار کیفیتی که ارائه می‌دهیم بهترین قیمت و ارزان ترین قیمت را به شما ارائه میکنیم.

به قدری به این موضوع حساس هستیم که تضمین قیمت خود را تا 1 ماه پس از طراحی هم اعمال میکنیم و اگر در شرکتی دیگر با همان کیفیت ارزان تر به شما خدمات ارائه می‌دادند فاکتور یا پیش فاکتور بیاورید و خسارت خود را دریافت کنید.

امیدوارم که این مقاله برای شما مفید بوده باشد و نهایت استفاده را از این موضوع برده باشید.
درصورتی که می‌خواهید درخواست طراحی سایت شرکتی خود را ثبت کنید می‌توانید همین الان با 20% تخفیف فرم بالای صفحه را تکمیل کرده و یا بر روی دکمه های زیر کلیک کنید.

همچنین برای شما عزیزانی که تا اینجای این مقاله همراه با ما بودید، یک کد تخفیف 20% برای خرید از فروشگاه ورا وب آماده کرده ایم تا بتوانید بدون مشکل و با تخفیف های ویژه افزونه های مورد نیاز خود را خریداری کنید.

محسن حسن آبادی وب‌سایت
سلام ، من محسن حسن آبادی هستم ، از سال ۹۵ طراحی سایت رو شروع کردم و قصد دارم تجربیاتم رو باهاتون به اشتراک بزارم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *