خدمات ورا وب

مدیریت سایت با 10% تخفیف

مدیریت سایت چیست؟

مدیریت سایت شاخه های مختلفی دارد مانند:

  • مدیریت محتوا
  • امنیت وب‌سایت
  • پشتیبانی وب‌سایت

در این مقاله ، تیم ورا وب قصد دارد که شما عزیزان و همراهان ورا وب را با مدیریت سایت ، برای علاقمندان و مشتری های عزیز تعریف و توضیح دهد.

از نکات و وظایف مهم یک مدیر وب‌سایت ، میشود به مدیریت محتوا اشاره کرد ، ولی برخی از سایت ها استاتیک بوده و قابلیت و لزومی برای درج مطالب جدید و به روز به طور منظم نیست.
ولی بدانید که این کار برای گرفتن رتبه بالا در سئو سایت شما بسیار مفید است.

همچنین علاوه بر مدیریت محتوا ، امنیت سایت نیز یک امر مهم به شمار میرود ، تمامی سایت ها در هر مرورگری در تهدید مهاجمان اینترنتی و هکر ها هستند و این یک مدیر سایت است ، که با بروز نگه داشتن سایت و نقشه های آن این تهدید ها را از بین می‌برد.

در ورا وب به دلیل طراحی سایت شما با وردپرس ، پنل دسترسی به مدیریت وب‌سایت کاملا مرتب و اصولی بوده و شما میتونید ، از طریق پنل وردپرس به این قسمت وارد شوید و صفر تا صد مدیریت در دستان شما باشد ، و ورا وب نیز شمارا در این مسیر راهنمایی میکند.

پنل مدیریت سایت

پشتیبانی وب‌سایت نیز ، بخشی مهم در وظایف مدیر وب‌سایت است ، چرا که هرگونه تغییر و برنامه ای برای گسترده کردن یا تغییر شکل ظاهری سایت را میتوان وظیفه مدیر وب‌سایت دانست.
هر چند اگر خودتان تجربه کافی برای این کار را ندارید میتوانید از پنل مدیریت وب‌سایت ورا وب و یا دیگر شرکت های طراحی وب‌سایت استفاده کنید ، تا سایت شما با مشکلی مواجه نشود.

بعد از این توضیحات بریم ۴ تا از کارهای اصلی یک مدیر وب‌ سایت را مرور کنیم

1.گرفتن نسخه پشتیبان از سایت (backup)

انجام این کار بسیار کلیدی و مهم است ، چرا که وقتی شما میخواهید ، تغییر مهمی روی سایت انجام دهید شاید با شکست مواجه شود و سایت به کل بهم بریزد!.
ولی اگر قبل از آن یک نسخه بک آپ یا پشتیبان از هاست خود بگیرید ، دیگر با بروز مشکل سایت شما خراب نمی‌شود و میتوانید آن را مثل قبل کنید.

2.چک کردن سرعت سایت

طبیعتاً ، در دنیای مدرن امروزی کاربران هیچ علاقه ای برای منتظر ماندن یک سایت ندارند ، سرعت بالا و لود سری سایت شما تجربه کاربر را خوب میسازد و در نتیجه تاثیر سئو (seo) عالی می‌گیرید و مدیر وب‌سایت باید مداوم آن را چک کند ، تا در صورت پایین بودن سرعت به تیم فنی گزارش دهد تا حل شود.

3.به‌روزرسانی سایت و افزونه ها

اگر سایت شما ، با استفاده از پلتفرم مدیریت محتوای وردپرس ساخته شده است. به‌روز بودن افزونه ها ،خود وردپرس و قالب های سایت ، بسیار مهم است که باعث میشود سایتی بهینه تر و سریع تر داشته باشید و وجود نسخه های قدیمی ، باعث کاهش سرعت سایت می‌شود ، انجام این امور برای بروزرسانی نیز از وظایف مدیر وب‌سایت است.

4.نظارت همیشگی بر سایت

لازمه بالا آمدن یک سایت ، سرویس میزبانی یا (host) است در برخی ساعت ها لحظه ای به نام(downtime) وجود دارد ، که سایت دیگر بالا نمی آید. اگر مدیر وب سایت همیشه سایت را چک کند ، این مشکل را می‌بیند و برای درست کردن آن اقدام میکند. که اگر مداوم یا درست نشدنی بود برای سرویس میزبانی یا هاست فکری در نظر می‌گیرد.

با توجه به گفته های بالا، گر نیاز به پکبج مدیریت سایت داشتید، میتونید روی ورا وب حساب کنید. 24 ساعته در خدمت شما هستیم.

ثبت سفارش مدیریت سایت

"*" indicates required fields