خدمات ورا وب

درباره ما

سلام رفیق👋! امروز تصمیم گرفتم داستان زندگی خودمون رو بهتون توضیح بدم و خودمون رو بیشتر معرفی کنم.

داستان از سال 1398 شروع میشه من تازه وارد دبیرستان شده بودم و برای خودم سایت موبایل قاب رو طراحی کرده بودم (البته ناگفته نماند که اون پروژه با مخ خورد زمین 😁)

خیلی ذوق داشتم واسه دانش طراحی سایت خودم و اون رو به رفیقام نشون دادم ، سال 1399 یکی از دوستانم که خودش هم طراحی سایت بلد بود به من پیشنهادی داد و گفت از دانش خودمون استفاده کنیم و یک سایت طراحی کنیم.

آموزش بدیم و آموزش ببینیم. برای من سخت بود این انتخاب چون پروژه شکست خورده داشتم (موبایل قاب) ولی بالاخره تصمیم خودم رو گرفتم و شروع کردیم به ساختن.

اولین سایت که ساختیم تا حدودی مبتدی بود ، هنوز هم فیلم معرفیش توی آپارات موجوده که همین جا براتون میزارم.

میدونم بعید بود از ما که چنین سایتی رو طراحی کنیم😁 ولی خب این اولین تجربه رسمی ما بود و خداروشکر که تا الان پیشرفت های زیادی داشتیم ، تا سال 1400 هیچ فروش خاصی نداشتیم و فقط از جیب برای سایت خرج میکردیم( ریپورتاژ میرفتیم و تبلیغات کلیکی ). اما بالاخره تصمیم جدی خودمون رو گرفتیم و شروع کردیم تمام وقت روی سئو سایت خودمون کار کردیم. کم کم داشتیم پیشرفت میکردیم و جای خودمون رو توی گوگل پیدا کردیم ، تا الان که این مقاله روب رای شما مینوسم روی لانگ تایتل های زیادی لینک اول هستیم تا راه را برای تایتل اصلی خودمون (طراحی سایت) هموار کنیم.

امیدوارم این مقاله برای شما مفید بوده باشه و با ما آشنا شده باشید ، راستی تا یادم نرفته بهتون بگم که من محسن حسن آبادی هستم و اون کسی هم که من رو به این حوزه کشوند دانیال نبی بود که در سال 1399 پیشنهاد همکاری رو به من داد. (امیدوارم هرجا که هست ، سلامت و تندرست باشه جون مسیر زندگی من رو خیلی عوض کرد.)

اینم بگم بهتون که شما هم میتونید عضوی از خانواده ما باشید و از دانش خودتون کسب درآمد کنید. فقط کافیه روی دکمه زیر بزنید تا از مزایا و شرایط استخدام در ورا وب مطلع بشید.

شاد و پیروز باشید🌹