خدمات ورا وب

تعرفه طراحی سایت

سلام، یکی از پر تکرار ترین سوالاتی که همیشه در بخش پشتیبانی و تماس های تلفنی از مشاوران ما پرسیده می‌شود، تعرفه طراحی سایت است.

همیشه این سوال در ذهن مشتریان ما بوده است که هزینه طراحی سایت توسط تیم ورا وب چقدر است؟ گران است یا ارزان؟

برای همین تصمیم گرفتم تا به طور کامل در این مقاله از صفر تا صد، تمام هزینه هایی که لازم است برای طراحی سایت خود خرج کنید را لیست کنم تا نتیجه گیری برای شما عزیزان راحت تر باشد و سریع تر بتوانید طراح سایت خودتان را انتخاب کنید و به نتیجه های مطلوب خودتان برسید.

همانطور که می‌دانید، ورا وب اولین سایتی بود که تعرفه طراحی سایت خود را به صورت حدودی در صفحه طراحی سایت در تهران خود معرفی کرده است و بعد از آن شرکت های دیگر شروع به قرار دادن تعرفه طراحی سایت خود کردند.

پس به همین علت، این تضمین را به شما می‌دهیم که در کنار کیفیتی که ما به شما ارائه می‌دهیم، بهترین قیمت را در نظر گرفته ایم.

همچنین پیش از دیدن جدول تعرفه طراحی سایت ورا وب، لازم است بدانید که تمامی هزینه های درج شده در این صفحه، به صورت دائمی به روز رسانی می‌شود و همیشه قیمت های این صفحه به روز هستند و نیازی نیست نگران مغایرت هزینه سایت خود با هزینه های درج شده در این صفحه باشید.

تعرفه طراحی سایت

سایت فروشگاهی

4 میلیون

برنزی
 • 3 ماه پشتیبانی فنی
درخواست طراحی

6 میلیون

نقره ای
 • 6 ماه پشتیبانی فنی
درخواست طراحی

8 میلیون

طلایی
 • 12 ماه پشتیبانی فنی
درخواست طراحی

سایت آموزشی

4.5 میلیون

برنزی
 • 3 ماه پشتیبانی فنی
درخواست طراحی

7 میلیون

نقره ای
 • 6 ماه پشتیبانی فنی
درخواست طراحی

9 میلیون

طلایی
 • 6 ماه پشتیبانی فنی
درخواست طراحی

سایت شرکتی

3.9میلیون

برنزی
 • 3 ماه پشتیبانی فنی
درخواست طراحی

5.7 میلیون

نقره ای
 • 6 ماه پشتیبانی فنی
درخواست طراحی

7.9 میلیون

طلایی
 • 6 ماه پشتیبانی فنی
درخواست طراحی

سایت خبری

3.9 میلیون

برنزی
 • 3 ماه پشتیبانی فنی
درخواست طراحی

5.7 میلیون

نقره ای
 • 6 ماه پشتیبانی فنی
بیشتر بخوانید :  آموزش html & css (مقدماتی)
درخواست طراحی

7.7 میلیون

طلایی
 • 6 ماه پشتیبانی فنی
درخواست طراحی

سایت شخصی

2.9 میلیون

نقره ای
 • 6 ماه پشتیبانی فنی
درخواست طراحی

4.9 میلیون

طلایی
 • 6 ماه پشتیبانی فنی
درخواست طراحی

برای طراحی یک سایت کامل چقدر پول لازم است؟

اگر بخواهم صادقانه با شما صحبت کنم، این سوال جزو آن دسته از سوالاتی است که حتی از خود طراحی سایت هم مهم تر است 😅 و بیشترین نرخ پرسش را این سوال به خود ثبت کرده است.

به طور کلی، هیچ قیمت مشخصی برای طراحی سایت وجود ندارد.
آن هم به این دلیل که علم طراحی سایت، صنف مخصوص به خود را ندارد و هیچ دستگاه نظارتی بر تعرفه طراحی سایت نظارت ندارد.
به همین دلیل است که نمی‌توان تعرفه ثابت و مشخصی برای هر نوع سایت مشخص کرد.

البته تا یادم نرفته یک دلیل دیگه رو هم برای اینکه ثبات قیمتی وجود نداره بهتون بگم :

دلیل دومی که باعث می‌شود تا قیمت ثابتی برای تعرفه طراحی سایت وجود نداشته باشد، امکاناتی است که مشتری از طراحان سایت می‌خواهد.

برای مثال : اگر فرض کنیم که هزینه طراحی سایت فروشگاهی شبیه به فروشگاه دیجیکالا معادل 12 میلیون تومان باشد، اگر شما بخواهید که برای سایت خود اپلیکیشن ایجاد کنید، هزینه ای مجزا باید بپردازید که حدودا بین 500 هزار تومان تا 2 میلیون تومان است و یا اگر بخواهيد قابلیت چند فروشندگی را به سایت خود اضافه کنید باید هزینه ای حدودا بین 1 تا 3 میلیون تومان اضافه تر پرداخت کنید.

البته نگران هزینه های جانبی طراحی سایت نباشید.
در زیر قصد دارم تا هزینه های دیگر امکانات طراحی سایت را برای شما لیست کنم تا با هزینه های امکانات دیگر طراحی سایت آشنا شوید.

تعرفه امکانات دیگر طراحی سایت

ویژگی یا امکاناتبازه قیمتی فعالسازی و اجراهزینه نگهداری ماهیانه
حساب کاربری اختصاصی 300 هزار تومان الی 1 میلیون تومان0 تومان
ورود و ثبت نام با شماره موبایل (پنل پیامکی اختصاصی مشتری)350 هزار تومان الی 1 میلیون تومان0 تومان
ورود و ثبت نام با شماره موبایل (پنل پیامکی اختصاصی ورا وب)300 هزار تومان الی 1 میلیون تومان 100 هزار تومان
ایجاد خودکار فاکتور فروش 300 هزار تومان الی 1.2 میلیون تومان0 تومان
مقایسه محصولات به صورت پیشرفته 100 الی 500 هزار تومان0 تومان
علاقه مندی های محصولات 150 الی 590 هزار تومان0 تومان
رزرو وقت مشاوره 300 الی 900 هزار تومان0 تومان
اپلیکیشن500 هزار تومان الی 2 میلیون تومان0 تومان
اپلیکیشن PWA50 الی 100 هزار تومان50 هزار تومان
چند فروشندگی 800 هزار تومان الی 2 میلیون تومان0 تومان
سئو اولیه رایگان برای تمامی پلن ها0 تومان
وارد کردن محصولات هر محصول 2 الی 8 هزار تومان0 تومان
مدیریت سایت 0 تومان500 هزار تومان الی 3 میلیون تومان

در اینجا تمامی امکانات دیگری که بیشترین میزان استفاده در سایت های بزرگ را دارند را برای شما لیست کرده ایم.
درصورتی که امکانات جدیدی میخواهید که در این صفحه موجود نبود، لطفا از طریق تیکت به بخش پشتیبانی اطلاع رسانی کنید تا در اسرع وقت این امکانات و هزینه های آن در این لیست قرار بگیرند.

در ادامه نیاز است تا نکاتی را در ارتباط با امکانات بالا برای شما لیست کنم.

بیشتر بخوانید :  آموزش جامع المنتور فقط در 20 دقیقه! - کاملا رایگان

نکاتی راجب تعرفه امکانات دیگر

منظور از حساب کاربری اختصاصی، حساب کاربری مشابه با حساب کاربری موجود در سایت ورا وب است که جذابیت بصری زیادی دارد.

در صورتی که ورود و ثبت نام با شماره موبایل را انتخاب می‌کنید، به این نکته توجه داشته باشید که اگر پنل پیامکی داشته باشید، از شما فقط هزینه نصب، فعالسازی و طراحی دریافت می‌شود و هزینه ماهانه برای شارژ حساب کاربری ندارد زیرا پنل پیامکی به نام شما است و خودتان باید بر اساس استفاده از پنل پیامکی، حساب خودتان را شارژ کنید.

اما اگر از پنل پیامکی اختصاصی ورا وب استفاده کنید، در کنار هزینه ای که برای نصب، فعالسازی و طراحی این قابلیت پرداخت می‌کنید، به صورت ماهانه 100 هزار تومان برای شارژ حساب کاربری شما باید پرداخت شود و در صورت عدم پرداخت سیستم پیامکی شما به مدتی محدود و تا زمان پرداخت بسته می‌شود.

ایجاد خودکار فاکتور فروش، قابلیت است که پس از پرداخت هزینه کالا یا خدمات شما، در حساب کاربری و صفحه پرداخت برای مشتری قابل دانلود خواهد بود و مشتریان شما می‌توانند فاکتور خرید خود را به صورت آنی پس از پرداخت مشاهده و دانلود کنند.

مقایسه محصولات از امکاناتی است که برای فروشکاه های بزگ بسیار پر استفاده است. در این قابلیت مشتریان شما می‌توانند دو یا چند محصول را هم زمان با هم مقایسه کنند و از میان آن محصولات بهترین را انتخاب و خرید کنند.
این قابلیت باعث افزایش فروش شما خواهد شد.

در بخش علاقه مندی های محصولات، مشتریان شما می‌توانند محصولی را که دوست دارند، در بخش علاقه مندی ها قرار دهند و بعدا محصول مورد علاقه خودشان را به صورت آنی و سریع خرید کنند.

رزرو وقت مشاوره، جزو امکاناتی است که به صورت رایگان برای سایت هایی مانند : هتل ها و شرکت های فروش بلیط اجرا می‌شود. اما برای سایت هایی مانند : پزشکی، مشاور املاک و وکیل ها به صورت جداگانه میباشد و هزینه ای مجزا برای این قابلیت دریافت می‌شود.

اپلیکیشن از معدود امکاناتی است که با کمترین هزینه در ورا وب اجرا می‌شود.
لازم به ذکر است که در تمامی پلن ها 3 نوع اپلیکیشن داریم که یکی از آنها که به صورت وب ویو میباشد، رایگان فعالسازی و اجرا می‌شود و نیازی به پرداخت هزینه نیست. اما برای 2 نوع دیگر هزینه های متفاوتی وجود دارد که برای اطلاع از امکانات و قیمت آنها میتوانید با شماره 71057673-021 تماس بگیرید.

اپلیکیشن PWA مخصوص کاربران ios شما است که به راحتی میتوانند سایت شما را به صورت اپلیکیشن داخل تلفن همراه خود نصب کنند و از آن استفاده کنند.با این قابلیت میتوانید تحریم های اپل را دور بزنید.

چند فروشندگی برای پلن طلائی سایت های فروشگاهی به صورت رایگان اجرا می‌شود. اما برای دیگر پلن ها و سایت ها طبق محدوده قیمت مشخص شده و با توجه به امکانات هزینه جداگانه دریافت میگردد.

دلیل اصلی که باید ورا وب را انتخاب کنید این است که با افتخار اعلام می‌کنیم که تنها سایتی هستیم که سئو اولیه را در تمامی پلن ها به صورت رایگان انجام می‌دهد اما سایت های دیگر هزینه ای بین 500 هزار تومان الی 3 میلیون تومان دریافت‌ می‌کنند.

مدیریت سایت، از بهترین امکاناتی است که اکثر افراد پس از طراحی سایت نیاز دارند.
در ورا وب پس از طراحی سایت با توجه به پلن انتخابی شما از 3 ماه تا 12 ماه پشتیبانی فنی رایگان داده می‌شود اما برای مدیریت سایت میتوانید از پلن های مختلف ما استفاده کنید که ساده ترین پلن ما از 500 هزار تومان الی 3 میلیون تومان به صورت ماهانه در اختیار شما قرار دارد.

اما اگر بخواهيد به صورت سالانه این هزینه را پرداخت کنید، می‌توانید از 3 پشتیبانی برنزی، نقره ای و طلائی ما استفاده کنید.
این 3 پلن به زودی به از فاز آزمایشی خارج می‌شود و در اختیار همه کاربران ورا وب قرار می‌گیرد.
اکنون این 3 پلن در فاز آزمایشی و مخصوص مشتریان قدیمی ورا وب است.

تعرفه طراحی سایت

تعرفه طراحی سایت اختصاصی و وردپرسی چه تفاوتی دارد؟

رسیدیم به مهم ترین بخش بعد از فهمیدن تعرفه طراحی سایت ورا وب.
خیلی از افراد بعد از اینکه متوجه هزینه طراحی سایت می‌شوند، تازه به سراغ این می آیند که سایتشون با وردپرس طراحی می‌شود یا اختصاصی هست.
اگر که یکم در فضای اینترنت جست و جو کنید، متوجه این موضوع می‌شود که هزینه طراحی سایت با وردپرس، به نسبت طراحی سایت اختصاصی خیلی ارزان تر است و دلایل مهمی دارد که در ادامه با شما خواهم گفت.

بیشتر بخوانید :  افزونه المنتور چیست؟

تفاوت سایت اختصاصی و وردپرسی

طراحان سایت های اختصاصی باید از 0 تا 100 یک سایت مطابق نیاز شما با زبان هایی مانند : html, css, js, php و…. طراحی می‌کنند.

این طراحی به مراتب گران تر و طولانی تر است که در زیر دلایل گرانی آن را برای شما لیست می‌کنم.

دلایل گرانی سایت اختصاصی

1. از 0 تا 100 : طراح سایت شما باید به صورت اختصاصی از 0 تا 100 سایت شما را مطابق خواسته های شما طراحی کند.

2. سخت بودن : وقتی می‌خواهید سایتی اختصاصی داشته باشید، باید این را بدانید که نباید به فکر این باشید که سایت شما در سریع ترین زمان ممکن طراحی و آماده شود. زیرا طراح سایت شما برای کوچکترین قابلیتی که بخواهید باید صد ها خط کد را فراخوانی کند.

3. آسیب رسان : حقیقتا طراحی سایت اختصاصی به شدت به طراح سایت آسیب می‌رساند، آن هم به این دلیل که طراح سایت شما باید حداقل 7 ساعت پشت سیستم بنشیند و سایت شما را طراحی کند.

4. چند برنامه نویس : آخرین دلیل و مهم ترین دلیل برای گرانی سایت های اختصاصی این است که برای بخش ادمین و بخش کاربر سایت نیازمند دو یا چند برنامه نویس هستید و اگر نیاز باشد که همه کار سایت شما را یک نفر انجام دهد، واقعا هزینه ای زیاد باید برای این کار پرداخت کنید.

شاید نیاز باشد بعد از اینکه متوجه دلایل گرانی سایت اختصاصی شدید، این را هم بدانید که چرا طراحی سایت وردپرسی ارزان است، پس در ادامه همراه من باشید.

دلایل ارزانی سایت وردپرسی

1. مجموعه کد آماده : اولین دلیل و مهم ترین دلیل برای ارزانی سایت وردپرسی این است که دیگر نیازی به نوشتن کد از 0 تا 100 نیست! در وردپرس تمام کد های به صورت یک پکیج آمده است و نیازی نیست که کلی زحمت برای ساختن سایت بکشید.

بیشتر بخوانید :  طراحی سایت شرکتی | 20% تخفیف

2. طراحی راحت : دومین دلیل برای ارزانی وردپرس، راحتی در طراحی است و با آمدن افزونه المنتور پرو، فقط با کشیدن و رها کردن می‌توانید در سریعترین زمان ممکن سایت خود را طراحی کنید.

3. جذابیت : یکی دیگر از دلایل محبوبیت وردپرس، جذابیت آن است. با آمدن قالب های و افزونه های مختلف، دیگه خیلی راحت می‌توانید سایت خودتان را طراحی کنید.

4. هر چیزی امکان دارد : با وردپرس می‌توانید با هزینه بسیار اندک هر آنچه که نیاز دارید را در سایت خود قرار دهید و از آن استفاده کنید.

5. اوپن سورس بودن : یکی از بهترین دلایل محبوبیت وردپرس اوپن سورس بودن آن است. یعنی شما می‌توانید هر چیزی را که می‌خواهید بدون استفاده از افزونه ها و با نوشتن چند خط کد به سایت خودتان اضافه کنید.

کدام را انتخاب کنیم؟

همیشه صاحبان کسب و کار ها بین این دو راهی بزرگ گیر می‌کنند که بین وردپرس و سایت اختصاصی کدام را انتخاب کنند.


قبل از اینکه به طور کامل راجب این موضوع توضیح بدم، لازم است که این را بدانید که شرکت های بزرگ مانند : دیجیکالا مگ و سایت BMW به طور کامل با وردپرس ساخته شده اند و این نشان می‌دهد که وردپرس یک cms پر قدرت است و از لحاظ امنیتی به شدت قوی است.

اگر که می‌خواهید بین این دو روش یکی را انتخاب کنید، پیشنهاد من به شما وردپرس است.
قبل از اینکه برای شما دلایل انتخاب وردپرس را لیست کنم، لازم است بدانید که 5 سال تجربه خودم را در حوزه برنامه نویسی دارم در اختیارتون قرار میدم و امیدوارم که براتون مفید باشه.

بیشتر بخوانید :  سایت یا اینستاگرام | 6 دلیل برای رها کردن اینستاگرام

دلایل انتخاب سایت اختصاصی

1. آزادی بیش از حد : اگر که سایت اختصاصی برای خودتان داشته باشید، برای هر قابلیتی دست شما برای طراحی باز است، البته این را هم بدانید که زمان بر و بسیار گران است.

2. امنیت : از لحاظ امنیتی، سایت های اختصاصی نسبتا امنیت بیشتری نسبت به وردپرس دارند، اما این به این معنا نیست که وردپرس امنیت ندارد و راحت هک می‌شود. خیلی راحت می‌توانید با استفاده از افزونه های امنیتی وردپرس، امنیت سایت وردپرسی خود را افزایش دهید.

این دو مورد، از مهم ترین موارد انتخاب سایت های اختصاصی برای کسب و کار شما است.
حال به‌ سراغ دلایل انتخاب وردپرس می‌رویم.

دلایل انتخاب وردپرس

1. هزینه پایین : یکی از مهم ترین دلایل انتخاب وردپرس، هزینه ارزان آن نسبت به امکانات فراوان آن است.
همیشه همه افراد دنبال این هستند که سایتی مشابه دیجیکالا را با هزینه بسیار پایین داشته باشند که این مورد فقط از طریق طراحی سایت با وردپرس قابل اجرا است.

2. هرآنچه که بخواهید : درست است که وردپرس، سیستم مدیریت محتوا است اما به دلیل متن باز بودن (اوپن سورس) وردپرس، هرکاری را میشه انجام داد.
هم اکنون نیز، افزونه ها و قالب های فراوانی برای وردپرس وجود دارند که هر قابلیتی را برای شما ممکن می‌سازد.

3. سبک و کم حجم : یکی دیگر از مهم ترین دلایل، برتری وردپرس نسبت به سایت اختصاصی، سبک بودد و کم حجم بودن کد های آن است.
زمانیکه از سایت های اختصاصی استفاده می‌کنید، باید هزینه بیشتری برای خرید هاست بپردازید، زیرا حجم بیشتری را اشغال می‌کنند، اما وردپرس کاملا کم حجم و سبک شده است و نیازی به خرید هاست با فضای بیشتر و هزینه بیشتر نیست.

این 3 مورد نیز، از مهم ترین دلایل انتخاب وردپرس هستند.
حال دیگر همه چیز به خودتان بستگی دارد که سایت خود را با وردپرس طراحی کنید یا نیاز به سایت اختصاصی دارید.

تعرفه طراحی سایت برای کسب و کار های نوپا

اگر که تازه کسب و کار خودت رو شروع کردی و نمی‌خواهی زیاد برای سایتت هزینه کنی، من برات دوتا پیشنهاد دارم که میتونی ازشون استفاده کنی ولی بهتره قبلش اینو بدونی که حتما سایتت رو بسپر به دست یک متخصص تا بعدا برات مشکلی یپش نیاد.

1. خودت طراحی کن : اولین کاری که شاید به فکر همه برسه این هستش که خودتون برید سراغ دیدن آموزش و آموزش طراحی سایت ببینید و خودتان برای خودتان سایت طراحی کنید.
اگر بخواهم حقیقت را به شما بگویم، شما نمی‌توانید هیچ وقت طراح سایت خوبی شوید آن هم نه به این دلیل که تعداد طراحان سایت زیاد می‌شود و طراحان سایت نمی‌خواهند بگذارند که این اتفاق بیفتد. بلکه به این دلیل که شما فقط می‌خواهید یاد بگیرید که چطور سایتی متناسب با نیاز خودتان‌ طراحی کنید و قطعا می‌روید سراغ دوره های آموزشی رايگان ولی اگر بخواهيد به این روش عمل کنید، مطمئن باشید که از انتخاب خودتان پشیمان خواهید شد و مجدد به سمت طراحی سایت روی خواهید آورد و در این میان شما فقط زمان را از دست داده اید و هیچ پیشرفتی نکرده اید، حتی امکان دارد هزینه طراحی سایت شما گران تر هم شده باشد!.

بیشتر بخوانید :  سئو چیست و چگونه کار میکند؟

2. طراحی سایت ارزان : اگر اخبار ورا وب را دنبال می‌کنید، قطعا این را می‌دانيد که تیم ما همیشه به فکر مشتریان خود بوده است و با توجه به وضعیت اقتصادی مشتریان، سرویس های خدماتی جدیدی با عناوین “طراحی سایت ارزان” و “طراحی سایت ارزان و فوری” فعال کرده است که در ادامه به طور خلاصه به شما توضیح خواهیم داد.

تعرفه طراحی سایت ارزان

طراحی سایت ارزان، سرویسی جدید از تیم تخصصی ورا وب است که از تیر ماه سال 1401 به صورت رسمی فعال شده و قابل استفاده عموم قرار گرفته است.
اگر کسب و کار شما نوپا است و تازه شروع به کار کرده اید، این سرویس بهترین گزینه برای شما است.
طراحی سایت ارزان در دو پلن اقتصادی و محبوب قابل استفاده است که شما عزیزان میتوانید با مراجع به صفحه طراحی سایت ارزان که در بالا برای شما لینک شده است، به طور کامل با این سرویس آشنا شوید.

تعرفه طراحی سایت ارزان و فوری

طراحی سایت ارزان و فوری از فروردين ماه سال 1401 به صورت رسمی برای استفاده عموم فعال شد. این سرویس برای رفاه حال مشتریانی است که ضمن نیاز به طراحی سایت ارزان، نیازمند فوری بودن طراحی نیز می‌باشند که این سرویس بهترین گزینه برای این نوع از افراد است.

سخن آخر

در پایان از نگاه زیبا و ارزشمند شما عزیزان بسیار سپاس گذارم و امیدوارم که توانسته باشید به طور دقیق با تعرفه طراحی سایت و هزینه های جانبی آن آشنا شده باشید.
اگر که دوست دارید از سایت کسب و کار خودتان را طراحی کنید، می‌توانید همین الان با 50% تخفیف درخواست طراحی سایت در تهران خود را ثبت کنید و اگر به مشاوره نیاز دارید، می‌توانید با شماره 71057673-021 تماس حاصل فرمایید.

تیم طراحی و توسعه ورا وب، همواره در پی ارائه بهترین خدمات و امکانات در کنار بهترین قیمت بوده است.

محسن حسن آبادی وب‌سایت
سلام ، من محسن حسن آبادی هستم ، از سال ۹۵ طراحی سایت رو شروع کردم و قصد دارم تجربیاتم رو باهاتون به اشتراک بزارم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دلیل بازگشت وجه