خدمات ورا وب

همکاری با ورا وب در 5 دقیقه

سلام , خیلی ممنونیم که ورا وب را برای همکاری انتخاب کرده اید و امیدواریم تجربه ای عالی برای شما ایجاد کنیم , در ادامه با شرایط همکاری با ورا وب آشنا میشویم. در پایان همین صفحه با تکمیل فرم ثبت نام , پیش ثبت نام شما تکمیل میشود و طی 3 الی 5 روز کاری اطلاعات شما بررسی شده و با شما تماس گرفته میشود.

چرا همکاری با ورا وب؟

ورا وب یکی از بهترین شرکت های طراحی و توسعه وب و خدمات دیجیتال مارکتینگ میباشد ، که مدیریت آن به عهده «دانیال نبی» و رئیس هیئت مدیره «محسن حسن آبادی» میباشند ، که از سال 1395 فعالیت خود را در این زمینه شروع کرده اند و تاکنون موفقیت های بسیاری کسب کرده اند.


با توجه به تصمیم هیئت مدیره ، فاز جدیدی در ورا وب شکل گرفت که مربوط به همکاری دیگران با ورا وب به صورت دورکاری و حضوری میباشد.

مزایای همکاری با ورا وب

تمامی افرادی که همکار با ورا وب میشوند. با توجه به سِمتی که دارند، از مزایای مختلفی برخوردار میشوند که در زیر برخی مزایای عمومی آن ذکر میگردد :

 • کار به صورت دورکاری در منزل.
 • حقوق ثابتی وجود ندارد و با توجه به پروژه هایی که در ماه انجام میدهید درصد بسیار بیشتری از حقوق ثابت دربافت میکنید.
 • خرید اقساطی از فروشگاه های آنلاین تحت قرارداد ورا وب .
 • ساعت کاری انعطاف پذیر.
 • پاداش.
 • بیمه.
 • و……

مراحل ثبت نام و همکاری با ورا وب

ورا وب جای بهترین هاست و ما از بهترین ها استفاده میکنیم. البته هیچ توجهی به مدرک دانشگاهی نداریم و فقط برای ما خروجی کار شما در امتحان آنلاین مهم است.


از زمانی که شما فرم زیر را تکمیل نمایید ، بین 3 الی 5 روزکاری زمان میبرد، تا اطلاعات شما بررسی شود و پس از تایید اطلاعات، از طریق پیامک به شما اعلام میشود. در نتیجه طی 3 الی 5 روز کاری همکاران من برای ارائه توضیحات، با شما تماس میگیرند، پس از گذشت چند روز از تماس همکاران من با شما با توجه به مهارت و توانایی شما (همان توانایی هایی که در فرم پیش ثبت نام پر کرده اید) آزمونی از شما گرفته میشود.

ادامه مراحل ثبت نام و همکاری در ورا وب

 پس از پایان آزمون، طی 5 روز کاری نتیجه به شما از طریق پیامک اعلام میگردد.  در محتوای پیامک به شما (نام کاربری و رمز عبور) پیش فرض داده میشود، که پس از ورود به پنل همکاری میتوانید آن را تغییر دهید، پس از ورود به پنل، اطلاعات نهایی خود را تکمیل میکنید، که شامل (اطلاعات حساب «جهت واریز حقوق» و اطلاعات دیگر) میباشد. پس از تکمیل آن، شما رسما به استخدام ورا وب درآمده اید.


به آدرس نوشته شده در پرونده، کارت شناسایی شما ارسال میشود. این کارت نشانه شناسایی شماست و برای عبور و مرور در ساختمان های ورا وب (در بخش های اداری و خصوصی) به آن نیاز دارید.پس در حفاظت از آن کوشا باشید.


از زمانی که کارت را دریافت کنید. میتوانید پروژه هایی که توانایی انجام آن را دارید انتخاب نمایید و تکمیل کنید. پس از تکمیل پروژه آن را برای ما ارسال میکنید و پس از تایید کارفرما، هزینه پروژه به کیف پول شما واریز میشود. در پایان هر ماه تسویه به صورت خودکار به اطلاعات حسابی که وارد کرده اید انجام میشود.

شرایط همکاری با ورا وب

جهت همکاری با ما شرایط وجود دارد که در صورت مغایرت با آن مراحل استخدام شما متوقف میشود و پس از رفع مشکل مجدد ادامه پبدا میکند.

 • تابعيت جمهوری اسلامی ايران ( داشتن شناسنامه ايرانی و پدر ومادر ايرانی الاصل).
 •  اعتقاد به مبانی اسلام ناب محمدی(ص).
 • داشتن حداقل ۱۸ سال تمام و حداکثر ۴۰ سال تمام.
 • عدم اعتیاد به مواد مخدر.
 • نداشتن سوء سابقه ، محکومیت جزایی موثر و محرومیت از خدمات دولتی و حقوق اجتماعی.
 • داشتن شرایط تحصیلی و تخصصی مورد نیاز.
 • متقاضیان ثبت نام می بایست دارای مدرک تحصيلی ديپلم  و بالاتر در یکی از رشته های نظری (ریاضی، تجربی، انسانی)، فنی و حرفه ای و کار و دانش باشند.

جهت پیش ثبت نام فرم زیر را تکمیل نمایید

همکاری با ورا وب

"*" indicates required fields

شماره تماس وارد شده باید به نام صاحب پنل باشد
تاریخ تولد*
آدرس محل سکونت*
آدرس شما فقط جهت درج در پرونده و مستندات استفاده میشود و فاقد ارزش دیگری میباشد
توانایی های خود را بنویسید*
1
2
3
 
توانایی های خود را در این قسمت بنویسید , حداکثر 6 مورد
فایل ها را به اینجا بکشید
Accepted file types: pdf, word, Max. file size: 100 MB, Max. files: 3.
  Max. file size: 100 MB.
  جهت تایید هویت شما این اقدام لازم است اگر اکنون این بخش را تکمیل ننمایید , باید به صورت حضوری یا وبینار هویت شما تایید شود تا دسترسی شما به پنل باز شود.

  دلیل بازگشت وجه